Co je tento blog zač?

30. září 2017 v 17:01 | MAKY.OREL |  O blogu
Taháky - vždycky když jste měli fakt krizi, když už byla látka ve škole vrcholně nudná a nezapamatovatelná, začali jste si smolit taháky. Kdo by se divil? Škola je někdy opravdu ubíjející nuda, člověk nechápe, k čemu je to učení dobré, kde to využije a navíc vůbec nechápe, o co jde.

A to je přesně ta chvíle, kdy je tahák špatnou volbou. Protože mnohem lepší by bylo ptát se, jestli to vážně k něčemu není, proč se to učím a jak to lépe pochopit? Jenže to už jste vzdali, protože na tyhle otázky vám učitelé neodpoví, leda se vám vysmějí, dělají, že vás neslyší nebo vás okřiknou. A tak jsem se rozhodla založit tenhle blog... Protože tuhle situaci dobře znám, ale zároveň už taky dobře vím, jak se s ní vypořádat tak, abych si nemusela ten tahák na písemku dělat.

Tento blog nemá za cíl dát vám snadné taháky do k testům. Ale vzít vaše vědomosti a dát je souvislostí. Vysvětlit vám, proč se to učíte a k čemu vám to bude. A zároveň vám tak zajímavou formou pomoci si látku na test zapamtovat. Protože jen to zajímavé a užitečné, si člověk pamatuje, o tom žádná! Zároveň tu najdete i sem tam nějakou radu do školní lavice a přežití v ní.

Provázet vás budu já, jakožto absolvent Pedagogické a Přírodovědné fakulty, mladý učitel, který by rád předal vám studentům myšlenku, že přírodní vědy jsou nejen zajímavé, ale také pochopitelné, zábavné, užitečné a opravdu sakra hodně praktické!

Hodně štěstí ve škole a snad vám tato stránka bude nějak nápomocná a dá vám něco navíc, co vám trochu zpříjemní odpolední šprtání na písemku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fae Gaz fae Gaz | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 11:12 | Reagovat

Co to nevidím, nový projekt? (; K pedagogice mám sice celkem daleko, ale občas mám taky nutkání nějak vystavovat něco, co jsem kvůli škole vytvořila a co by mohlo někoho bavit a učit zároveň ;D Vypadá to tu slibně, tak držím palce (;

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama